KELIONĖS

JAV Šiaurės rytai

Ką šiandien reiškia būti lietuviu? Ar tai kraujo ryšys, gimtoji kalba, tradicijos ir papročiai, o gal tiesiog užtenka Lietuvą mylėti? O kas yra Lietuva? Geografinė vieta, apibrėžta valstybinėmis sienomis, ar kažkas daugiau? Kas vienija lietuvius Lietuvoje ir svetur?
Apie tai, keliaudamas po JAV rytinę pakrantę, Jurgis Didžiulis kalbėjosi su čia sutiktais lietuviais, klausėsi jų istorijų ir jomis dalinasi naujame dokumentiniame filme „What it means to be Lithuanian“.

Daugiau

JAV Vakarų pakrantė

Lankyti JAV lietuvių bendruomenes skridome su misija: pažinti,pasikalbėti, atrasti, pajausti. Jau per pirmąsias kelionės dienas Los Andžele sutikome daug įdomių žmonių, pabandėme juos pažinti, suprasti, ką jiems reiškia būti lietuviu anapus Atlanto ir pajausti jų lietuvišką dvasią.

Daugiau

Pietų Afrikos Respublika

Apie 90% Pietų Afrikos žydų yra kilę iš Lietuvos. Ši bendruomenė yra išlaikiusi tas pačias maisto, kalbos tradicijas, kultūros paveldą. Įvairios mūsų gyvenimo istorjos, išgyvenimai bei savitos kultūrinio paveldo interpretacijos atskleidžia mūsų unikalumą, tačiau tuo pat metu atrandame labai daug panašumų. Siekiame atrasti galimybę išplėtoti atvirą, įvairialypę ir svetingą lietuvišką tapatybę.

Daugiau

Pietų Amerika

Daugiau informacijos jau greitai!

Daugiau

Australija

Daugiau informacijos jau greitai!

Daugiau

Europa

Daugiau informacijos jau greitai!

Daugiau