PAREMK

Visuomeninis finansavimas

Lietuvybė – tai mūsų tautos turtas. Kokią ją susikursime, tokią ir turėsime. Todėl kviečiame kiekvieną prisiliesti prie lietuvybės ugdymo, puoselėjimo ir skleidimo.
Jeigu tu tiki Lietuva be sienų, globalia lietuvių bendruomene ir mūsų pasauline šeima, prisidėk! Telkdami bendruomenes, dalindamiesi bendromis patirtimis bei istorijomis, ugdysime empatiją ir supratingumą. Kiekvieno jūsų pagalba mums labai svarbi, o Lietuvai tai tik įrodymas, kiek daug galime pasiekti visi kartu.

Kai mes kartu, mes galingi!

Paaukoti galite bet kokią pasirinktą sumą – 5 Eur parama mums taip pat labai svarbi!

Atlikus pinigų pavedimą žemiau esančiomis nuorodomis, jūsų pinigai bus pervesti įstaigai VšĮ „Inas“ (Įmonės kodas 302473040), kuri ir vykdo To Be LT projektą.

 


Visuomeninė parama

Mūsų projektas siekia sukurti didelę lietuvių bendruomenę be sienų. Tam reikia jūsų pagalbos! Prisijungti prie mūsų galite ne tik finansiškai, bet ir padėdami savo patarimais ir pastebėjimais.

Projekto eigą ir naujienas galite sekti mūsų Facebook paskyroje @ToBeLithuanian ir mūsų puslapyje www.tobe.lt. Taip pat galite užsisakyti naujienlaiškį mūsų puslapio apačioje!

Informaciją apie organizuojamas ir jau praėjusias keliones tapatybės paieškų link galite rasti puslapyje http://tobe.lt/keliones

Mes visad laukiame jūsų laiškų, patarimų, istorijų, klausimų, kuriuos galite siųsti mums užpildę formą http://tobe.lt/#kontaktai arba tiesiogiai mums el. paštu info@tobe.lt


Žvaigždute (*) pažymėtus laukelius užpildyti būtina